“Co w dokumencie piszczy? #2” – Twórcze podsumowanie wakacji

          Po niesamowicie długiej przerwie, zmianach w życiu prywatnym, jak i tym internetowym, wracam do Was z kolejnym podsumowaniem pisarskich porażek. Moje wakacje stały pod znakiem ciągłych podróży między Polską, a domkiem w Danii, wzięłam się za prawo jazdy, w między czasie próbowałam coś tam pisać, ale przez pogodę zwykle nie umiałam robić tego konsekwentnie. Było zwyczajnie za gorąco, chociaż przez pierwsze kilka tygodni jako tako udawało mi się kontynuować rozpoczęte opowiadania. Ostatecznie nie wyszło tak, jak oczekiwałam, ale nie będę płakać nad rozlanym mlekiem, bo obiecałam sobie, że się ogarnę.

Plusy, minusy i wakacje pełne rozczarowań…

          Tak jak pisałam: chciałam dużo, wyszło nieco słabiej, bo dopadł mnie dołek, albo zajmowałam się czymś innym, co wypruwało ze mnie resztki energii. No cóż, bywa. Do plusów mogę zaliczyć rozpoczęcie nowego opowiadania, które cieszy się genialną opinią na Wattpadzie. Oprócz tego zrobiłam kolejne podejście do mojego pomysłu na pierwsze opko; obecnie ma prawie cały pierwszy rozdział, ale pisanie go, jak i publikację, planuję dopiero na drugą połowę następnego roku (albo ostateczność mojego wolnego czasu, jeśli dopadnie mnie wena). Autorskiej książki nie ruszyłam, tu jest minus.

Gdzie w tym wszystkim są liczby?

          Przejdźmy do konkretów, co Wy na to? Standardowo podsumowanie będzie obejmowało teksty oraz liczbę słów, a potem ładnie wszystko dodam.

  • ,,O Jeden Sekret Za Dużo” – 3028 słów
  • ,,Kaktus w kolorach tęczy” – 5581 słów
  • ,,Kroniki Ciemności” – 88 słów

…czyli wychodzi na to, że w wakacje napisałam łącznie 8697 słów.

     Psst! Słyszeliście o tym, że blog na swój profil na Facebooku? Jeśli nie, to odwiedźcie  czarnonakreatywnym gdzie dowiecie się, co planuję i czym się zajmuję!

          Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia i do napisania już niedługo!

14 comments on ““Co w dokumencie piszczy? #2” – Twórcze podsumowanie wakacji

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.